T3nettet og T3Klub Danmark forum
Off topic => Generelt => Emne startet af: ronja6 efter 26. Oktober 2011 kl: 17:44:23
-
Starter lige en ny tråd her, hvor man har mulighed for at fortælle om t3er, man er stødt på i fædrelandet.
Jeg kom i dag kørende fra Viborg mod Skive ved 14-tiden. Her kørte en meget flot og velholdt militær sika med to "ældre herre" i kabinen. Nogen som kender denne ?
Mvh Per
-
Så en grøn Doka med presenning omkring Skærup lidt før kl. 14.00 (landevejen mellem Vejle og Fredericia) med en person i !
Hvem var mon det ?
Mvh. KH.
-
Der kører en DOKA, magen til min (samme farve) i og omkring Kerteminde..
Hvem mon det er??
-
Den her er da fin :)
-
Kom i dag kørende på A13 imellem Bjerregrav og Løvel nord for Viborg. Kommer der i møde med en flot mørkerød T3 med nogle ordenlige projektører monteret på kofangeren. Klokken var omtrent 11.00. Der var to personer i bilen. Den kørte sydpå.
Hvem var det mon?
(Det var mig i den grønne Sika, med ladet fuld af sager, kørende nordpå uden projektører på kofangeren.) ;-)