T3nettet og T3Klub Danmark forum
Off topic => Sjov und Spass !!! => Emne startet af: myg efter 29. November 2011 kl: 22:50:42
-
http://www.citronik.dk/jforum/posts/list/12366.page
-
Det er faktisk sådan at jeg også synes at tagteltet på en T3'er bør være, for så behøves man ikke "rydde op" i dagligstuen inden hele familien på 5 går i seng :lol:
-
Det er faktisk sådan at jeg også synes at tagteltet på en T3'er bør være, for så behøves man ikke "rydde op" i dagligstuen inden hele familien på 5 går i seng :lol:
Interessant tanke, og hvis toppen "tipper" ud til højre side kan det også fungere som halvtag over skydedøren :idea: Det ville nok kræve en del ombygning, men det endelige resultat ville blive fedt, og ikke noget man havde set før :) .
-
mon ikke den ryger ind under reglen med identitetskifte, men rigtig flot udført
-
Den er genial.
Især er jeg fascineret af at de har lavet en krydsfiner/skum sandwichbund.
Er der nogen som ved hvordan man laver sådan en bund.
Mht identitetsskift nævner han i starten af tråden at det er en påbygning og ikke ombygning - for netop at undgå identitetsskift.
"De viser renoveringen og ombygningen, eller påbygningen som vi definerede det i forhold til toldvæsnet og syn" :-)